דלג לתוכן דלג לפוטר

בקבוקים, ברי מים ואיכות הסביבה

היום כבר ברור שצריכה של מים בבקבוקי פלסטיק פוגעת בסביבה.

אבל האם יש לכם מושג מהו היקף הפגיעה?
במאמר הבא ריכזנו את עיקרי המידע, כדי לאפשר לכם לקבל החלטה מושכלת,

לגבי האופן בו אתם צורכים מים.

 

מהסופרמרקט לסביבה – ובחזרה לגופנו
בכל שנה, נרכשים כ-50 מיליארד בקבוקי מים, ברחבי העולם. ברבים מהמקרים, מקורם של המים הם מעיינות ומקורות מים, שהשאיבה מובילה לייבוש הדרגתי ולזיהום שלהם. יתרה מזאת, החומרים הרעילים המצויים בפלסטיק נמהלים במים ופוגעים בגופנו.

 

מאחר שמרבית הבקבוקים לא ניתנים למחזור, הם מושלכים למזבלות, מתפרקים ומזהמים את האדמה ואת מאגרי המים שלנו – ומצטרפים ל-10% מכלל הפלסטיק, אשר מוצאים את דרכם אל תחתית האוקיינוסים, שם לא יתפרקו לעולם, יפגעו בבעלי החיים וישובו לגופנו, כאשר נצרוך דגים ומאכלי ים.

 

עוברים לשתות אחרת
החדשות הטובות הן שקל להימנע מהפגיעה הסביבתית, המתלווה לצריכה של מים בבקבוקים. אחד הפתרונות הפופולריים ביותר הוא, כמובן, שימוש בברי מים. המתקנים הקומפקטיים מאפשרים ליהנות ממי שתיה איכותיים וטעימים, בלי לסחוב בקבוקים וללא פגיעה בסביבה.

 

חווית השתיה המתקדמת
הברים של קיי אנד איי שייכים לדור הבא של פתרונות צריכת המים הביתיים. מערכת טיהור המים כולל סנני המים ויחידת ה UV הם פרי פיתוח של צוות מהנדסים ישראלי, בעל עשרות שנות ניסיון .
הברים החכמים מעניקים חווית שימוש מתקדמת:

  1. הגנה על הסביבה – משפחה ממוצעת משתמשת במאות בקבוקי מים מפלסטיק, מדי שנה. השימוש בברי המים מצמצם באופן משמעותי את זיהום הפלסטיק העולמי. יתרה מזאת, מאחר שמקורם של המים בברז, נמנעת הפגיעה במקורות מים טבעיים, כגון מעיינות.
  2. איכות מים יוצאת דופן – מערכת הטיהור של קיי אנד איי כוללת, בין היתר, שני סננים לנטרול מרכיבים כימים
    ונורת UV לטיפול במרכיבים ביולוגים, המבטיחים שתיהנו ממים איכותיים וטעימים יותר, לאורך שנים רבות. כל המתקנים עומדים בתקן של מכון התקנים הישראלי , תקן 1505 .
  3. התאמה לאופי החלל – הקטלוג שלנו כולל מגוון פתרונות, בהם ברים על כיורים ותת כיורים. באופן הזה, ניתן להתאים את הברים לקו העיצובי של הבית או המשרד ולהיקף המקום במטבח.
  4.  שירות מקיף ונגיש – החברה מבצעת התאמה אישית של פתרונות ומעניקה טיפול מהיר בתקלות ונגישות מרבית לכל שאלה ובקשה.


עדיין מתלבטים באיזה בר לבחור?
הצוות שלנו ישמח לסייע לכם
בבחירת בר המים הטוב ביותר עבורכם

 

שתפו את המאמר:

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on email
Email
Share on print
Print
דילוג לתוכן