דלג לתוכן דלג לפוטר

איזה בר מים מתאים למשפחה שלי?

המגוון הרחב של יצרני ברי מים ושל דגמים הופך את הבחירה למורכבת מאוד. המאמר הבא מנסה לעשות סדר בתהליך, כדי להבטיח שתבחרו את בר המים שמתאים ביותר לצרכים שלכם.


על כיורי או תת כיורי?
השאלה הראשונה שכדאי לשאול את עצמכם היא היכן תרצו למקם את בר המים – על השיש או באזור נסתר מהעין. השיקולים המרכזיים בתהליך הבחירה הם נוחות שימוש, קלות גישה למי שתיה והמרחב הפנוי במשטח עליו יוצב הבר.


כך למשל, בחירה בבר תת כיורי תסייע לכם לפנות מקום ולמנוע צפיפות על השיש. במקרה כזה, תתבצע מזיגת המים באמצעות ברז המורכב על גבי הכיור או השיש .לנוחיותכם, ניתן לבחור ברז דיגיטלי, במגוון צבעים.


בחירה בברז חכם, תאפשר לכם ליהנות מכל הפונקציות שמציע בר על כיורי חכם ובעיקר לפנות את משטח השיש.


אגב, בשונה ממה שמקובל לחשוב, מיקום הבר התת כיורי אינו מוגבל לארון שמתחת לכיור. ניתן למקם אותו במגוון מקומות נגישים נוספים ברחבי המטבח.


רמת טיהור המים
שיקול מרכזי נוסף הוא איכות המים שיעניק לכם הבר הנבחר. ישנן מגוון שיטות לסינון וטיהור מים, החל מפילטר בסיסי ועד למנורת UV לחיסול בקטריות .
הבחירה בטכנולוגיה מסוימת משפיעה לא רק על הרכב המים אלא גם על תג המחיר שתשלמו.


אסתטיקה
במקרים רבים, מהווים המטבחים המודרניים חלק אינטגרלי מהחלל המרכזי ומשפיעים על הנראות הכוללת של הבית, המשרד או נקודת המכירה. לכן, חשוב לבחור בבר ובברז שמותאמים לקו העיצובי – החל מהצורה, העיצוב והצבע ועד לרמת הגימור והממדים.


טיב וזמינות השירות
בדומה לתהליך הרכישה של מוצרים מורכבים אחרים, מומלץ לבחור בפתרון של חברה מוכרת ומבוססת, המעמידה לרשותכם מערך שירות מקיף ונגיש. זכרו לבדוק גם את עלות השירות ואת עלות החלפת הסננים ומנורות ה-UV, כדי למנוע הפתעות לא נעימות בעתיד.


עדיין מתלבטים באיזה בר לבחור?
הצוות שלנו ישמח לסייע לכם
בבחירת בר המים הטוב ביותר עבורכם.

שתפו את המאמר:

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on email
Email
Share on print
Print
דילוג לתוכן